1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.
Lady.Rose
Последна активност:
23 јануари 2012
Се зачлени на:
12 април 2011
Пораки:
134
Допаѓања:
51
Поени од трофеи:
111

Следбеници 1

Професија:
le doctor!

Lady.Rose

Истакнат член

Последна посета на Lady.Rose:
23 јануари 2012