Форумџика на годината 2019: НОМИНАЦИИ

Членови кои ја/го следат lara-s

 1. crimson

  Форумски идол, Женски, 26, од Скопје
  Пораки:
  3.338
  Допаѓања:
  47.482
  Поени од трофеи:
  446
 2. goranmaksi

  Активен член
  Пораки:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  30
 3. МК- Селектор

  Активен член, Машки
  Пораки:
  32
  Допаѓања:
  49
  Поени од трофеи:
  6