Членови кои ја/го следат Leo-nora

 1. Boneff

  Активен член, Машки, од Скопје
  Пораки:
  37
  Допаѓања:
  42
  Поени од трофеи:
  26
 2. diskreten32

  Популарен член, Машки
  Пораки:
  373
  Допаѓања:
  2.623
  Поени од трофеи:
  256
 3. franca

  Истакнат член
  Пораки:
  171
  Допаѓања:
  157
  Поени од трофеи:
  141
 4. Juuuuulie

  Истакнат член, Женски
  Пораки:
  47
  Допаѓања:
  162
  Поени од трофеи:
  91
 5. Priroden

  Истакнат член, Машки
  Пораки:
  651
  Допаѓања:
  2.594
  Поени од трофеи:
  186
 6. Ваљдрин.

  Активен член, Машки
  Пораки:
  66
  Допаѓања:
  69
  Поени од трофеи:
  31