Неодамнешна активност на Leo-nora

 1. На Leo-nora му/ѝ се допадна мислење на buba4e89 во темата Течна пудра за лице.

  Не оксидира ама те прави бела на слики со блиц. Убава е, трајна, не се пресликува.

  19 март 2019 во 20:00
 2. На Leo-nora му/ѝ се допадна мислење на FreeMind во темата Последно што купивме за бебушот.

  [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH]

  F65980A6-373F-4922-B947-C8F668844296.jpeg 85479558-BE7D-4BDF-84F7-15F468E81EBE.jpeg 84FE891D-201A-4CF8-BB10-26E1F26B525B.jpeg B853CEFD-1053-4C08-B145-EE47A6FE20F4.jpeg 9C1E2F80-6467-4C2F-99D0-3C1E8FC1D69F.jpeg 35381827-47FC-4C60-9480-BC084B8A1C29.jpeg D56ABF4E-0D7C-4905-8D74-FB27F9E77E91.jpeg FA3DE1C3-619F-4564-AEB2-57D2307F24D8.jpeg 19 март 2019 во 17:41
 3. Leo-nora одговори во темата Пудри во прав.

  Of ne bi mozela da ti kazam, ne veruvam deka vo dm, cosmo tia takvite gi ima.. vo nekoja mini parfimerija u naselba da proveris

  19 март 2019 во 17:28
 4. Leo-nora одговори во темата Течна пудра за лице.

  Една членка ми ја предложи ревлон пудрата, уште не сум купила имам уште од страна да ка дотрошам на боржуа. Ме интересира дали нијансите...

  19 март 2019 во 17:19
 5. Leo-nora одговори во темата Пудри во прав.

  Jas ja kupiv vo lokalna parfinerija vo mojot grad

  19 март 2019 во 17:05
 6. Leo-nora одговори во темата Сосови за месо, тестенини, салати.....

  Ti blagodaram mnogu

  19 март 2019 во 14:08
 7. На Leo-nora му/ѝ се допадна мислење на lovestoneddd во темата Сосови за месо, тестенини, салати.....

  заедно со сите тестенини, да се соедини убаво. Многу ќе ти се допадне, јас сите ги навлеков на сосов :)

  19 март 2019 во 14:08
 8. На Leo-nora му/ѝ се допадна мислење на lovestoneddd во темата Сосови за месо, тестенини, салати.....

  Јас ја ставам целата од 500мл и ептен малце вода. Сосот испаѓа таман за цела кеса макарони/шпагети. Свари ги тестенините, во друг сад,...

  19 март 2019 во 14:03
 9. Leo-nora одговори во темата Сосови за месо, тестенини, салати.....

  Sosot go isturas vo testeninite i se zaedno mesas.. ili posebno stavas vrz porcijata vo tanjir... neam predstava kolku sos ke ispadne haha

  19 март 2019 во 14:03
 10. Leo-nora одговори во темата Сосови за месо, тестенини, салати.....

  Moze pomos... na onaa kesickata magi so 4 vida sirenje.. pise 100ml neutralna hopla i 300 ml voda... Hoplatq mi e od 500ml. Taa sig neka da...

  19 март 2019 во 13:33
 11. Leo-nora одговори во темата Рачни часовници.

  Imam od Daniel Klein posleden kupen, zaljubena sum vo nego.. ima premnogu izbor so nema sansi a ni eden da ne ti se dopadne, imam Casio,...

  18 март 2019 во 23:45
 12. Leo-nora одговори во темата Имиња за вашите деца.

  Da se tesham so losata zena togas hahaha:rofl:

  18 март 2019 во 17:13
 13. На Leo-nora му/ѝ се допадна мислење на Emma2 во темата Имиња за вашите деца.

  Хахахаха да ти го дадам мојов маж, он го сака имево, а мене па дека ме потсеќа на еден комшија од порано ко помлада, женаму му цркаше цело...

  18 март 2019 во 17:13
 14. Leo-nora одговори во темата Подарок за крштевка и прв роденден.

  Nie koga bevme kumovi za prviot rodenden a voedno i krstevka kupiv kompletce za oblekuvanje za pos crkva kako so e redot, torta i zlatna...

  18 март 2019 во 01:12
 15. Leo-nora одговори во темата Имиња за вашите деца.

  Bolna sum po imeto ako veruvas, kqko li ke se ubedime so mm haha

  18 март 2019 во 01:05