1. Планирана е кратка техничка интервенција во 00:30 ч. (25.09.2020). Очекуваме прекин во времетраење од 15-30 минути. Ви благодариме за трпението!
leonidicka
Последна активност:
28 јули 2011
Се зачлени на:
29 март 2011
Пораки:
34
Допаѓања:
3
Поени од трофеи:
76

leonidicka

Истакнат член

Последна посета на leonidicka:
28 јули 2011