Членови кои ја/го следат LetsTalkFashion

 1. ana.n18

  Истакнат член
  Пораки:
  154
  Допаѓања:
  56
  Поени од трофеи:
  86
 2. ElizabethGrant

  Активен член
  Пораки:
  16
  Допаѓања:
  11
  Поени од трофеи:
  16
 3. Hipster

  Форумски идол, Женски, од Свирипичино
  Пораки:
  5.775
  Допаѓања:
  22.395
  Поени од трофеи:
  506
 4. honey.bunny032

  Нов член, Женски
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  4
 5. Katerinceee

  Популарен член, Женски
  Пораки:
  814
  Допаѓања:
  1.230
  Поени од трофеи:
  296
 6. Katerinceeeee

  Активен член
  Пораки:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  30
 7. Monny05

  Активен член, Женски, 20, од Скопје
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  2
  Поени од трофеи:
  16
 8. Somnitelno-Lice

  Истакнат член
  Пораки:
  159
  Допаѓања:
  247
  Поени од трофеи:
  196