Lexus
Последна активност:
10 јануари 2017
Се зачлени на:
8 април 2013
Пораки:
297
Допаѓања:
298
Поени од трофеи:
136

Следбеници 2

Пол:
Женски

Lexus

Истакнат член, Женски

Последна посета на Lexus:
10 јануари 2017
  1. SkarletOHara
   SkarletOHara
   Читав дека сте пишувале за полипи на матка, па ме интересира дали се чуствуваат на допир, еве во тој дел кога ке се фатам на стомакот осекам повеќе топчиња дури како јазли направени.
   1. Lexus
    Lexus
    Здраво. Невозможно е полип во внатрешноста на матката да се почувствува на допир. Единствено може да се дијагностицира и види на ехо или со хистероскопија. Незнам за што може да се работи кога ги допирате. Дали сте биле на доктор?
    18 октомври 2016
   2. SkarletOHara
    SkarletOHara
    Закажав дури на 3 Ноември, не знам што може да е, може на надворешен дел на матката, не сум имала вакви проблеми но во тој дел се топчињата кај матката
    18 октомври 2016
 • Се вчитува...
 • Се вчитува...
 • За

  Пол:
  Женски