Liana
Последна активност:
23 јуни 2014
Се зачлени на:
9 јули 2012
Пораки:
8
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
34

Ги следи 2

Следбеници 1

Локација:
Bitola

Liana

Активен член, од Bitola

Последна посета на Liana:
23 јуни 2014