Неодамнешна активност на lilo

 1. lilo одговори во темата Се породив....

  Cestitki mamicka

  8 мај 2021 во 18:37
 2. На lilo му/ѝ се допадна мислење на IRBBB во темата Се породив....

  Другарки мои јас го родив мојот меденко, со образи за ручкање и очи бадеми. Цел еден свет држам в раце, фала му на Бог. Нема доволно...

  8 мај 2021 во 18:36
 3. На lilo му/ѝ се допадна мислење на Trpkovska во темата Се породив....

  Ние си одиме денеска, ве поздравувам мајки, на останатите со лесно да ви е. Поздрав и секое добро:l::hug:

  8 мај 2021 во 18:36
 4. На lilo му/ѝ се допадна мислење на mmacichka во темата Се породив....

  Стигна и моето бебо. Бебко мој се роди 3480г и 47цм. Црно бебуле со коса исто ко мама и тато хаха :rofl::l:

  8 мај 2021 во 18:35
 5. На lilo му/ѝ се допадна мислење на Kaetana во темата Доење.

  @lilo одмолзувањето полека се трга, во зависност од тоа колку ефективно цица бебето и колку мл добива измолзено. И при тоа гледаш да полни...

  8 мај 2021 во 13:58
 6. lilo одговори во темата Доење.

  Моето бебче со поголема помош од сестрите за доење си фати да си цицка. Сега е супер. Се измолзувам два до три пати на ден и млеку ми...

  7 мај 2021 во 13:41
 7. На lilo му/ѝ се допадна мислење на kostovaivana во темата Се породив....

  Конечно мама! Честитки! Секогаш да сте гушнати и насмеани :inlove::inlove::inlove:

  7 мај 2021 во 13:39
 8. На lilo му/ѝ се допадна мислење на ivance.. во темата Се породив....

  Честитки мами се олесни конечно гушкајте се сега :hug: те сакаме и ние :l: побрзо оправување па пишини во породилни како помина...

  7 мај 2021 во 13:38
 9. На lilo му/ѝ се допадна мислење на DELFINA81 во темата Се породив....

  :clap::clap::clap: Честиткииии...жива и здрава да е...:party::party::party:

  7 мај 2021 во 13:38
 10. На lilo му/ѝ се допадна мислење на Trpkovska во темата Се породив....

  Мислев нема да дочекам да пишам во темава. Се породив другарки мои, се роди мојата крофничка, пуна инат 3420 гр. Денес во 18.30 природно,...

  7 мај 2021 во 13:38
 11. На lilo му/ѝ се допадна мислење на quattro во темата Се породив....

  Честитки, да е жив и здрав!

  7 мај 2021 во 13:38
 12. На lilo му/ѝ се допадна мислење на quattro во темата Се породив....

  Честитки, да е жива и здрава!

  7 мај 2021 во 13:37
 13. На lilo му/ѝ се допадна мислење на ivance.. во темата Се породив....

  Честитки нека е жива и здрава :party:

  7 мај 2021 во 13:37
 14. На lilo му/ѝ се допадна мислење на kostovaivana во темата Се породив....

  Честитки мама! Да е жива и здрава принцезичка! :party::l:

  7 мај 2021 во 13:37
 15. На lilo му/ѝ се допадна мислење на IRBBB во темата Се породив....

  Жива, здрава и од Бога благословена да е принцезата. ❤️

  7 мај 2021 во 13:37