Linn1
Последна активност:
5 јули 2020
Се зачлени на:
10 јануари 2011
Пораки:
1.221
Допаѓања:
1.932
Поени од трофеи:
316
Локација:
Во прв ред на партијата на Феминизмот.
Професија:
Редовен посетител на Чет.