Членови кои ја/го следат Linn1

 1. Shoe-Gal

  Истакнат член, од California
  Пораки:
  368
  Допаѓања:
  175
  Поени од трофеи:
  156
 2. simona.monka

  Истакнат член
  Пораки:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  60
 3. sleepingbeauty

  Истакнат член, Женски
  Пораки:
  266
  Допаѓања:
  539
  Поени од трофеи:
  226
 4. Srcee16

  Активен член
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  33
 5. TralalajkaXD

  Активен член
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  34