Членови кои ја/го следат LittleDevil

 1. Alone-Girl

  Истакнат член
  Пораки:
  98
  Допаѓања:
  25
  Поени од трофеи:
  166
 2. Ammy.Lee

  Популарен член, Женски
  Пораки:
  1.996
  Допаѓања:
  2.275
  Поени од трофеи:
  326
 3. ein

  Истакнат член
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  61
 4. getting.started

  Истакнат член
  Пораки:
  33
  Допаѓања:
  13
  Поени од трофеи:
  76
 5. LadyGaga7

  Истакнат член
  Пораки:
  71
  Допаѓања:
  21
  Поени од трофеи:
  116
 6. LadyR

  Истакнат член
  Пораки:
  606
  Допаѓања:
  951
  Поени од трофеи:
  246
 7. mace1

  Истакнат член, Женски
  Пораки:
  352
  Допаѓања:
  173
  Поени од трофеи:
  246
 8. WhiteButterFly5

  Истакнат член, од Miami Beach - Florida
  Пораки:
  283
  Допаѓања:
  67
  Поени од трофеи:
  116