LitttleRNBPrincess
Се зачлени на:
21 јануари 2011
Пораки:
758
Допаѓања:
678
Поени од трофеи:
246
Пол:
Женски
Роденден:
септември 11
Локација:
Sweden

LitttleRNBPrincess

Истакнат член, Женски, од Sweden

I guess I just really hate secrets. 7 септември 2015