Членови кои ја/го следат livert

 1. heriena

  Истакнат член, Женски
  Пораки:
  24
  Допаѓања:
  10
  Поени од трофеи:
  66
 2. justicia

  Истакнат член, од Skopje
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  6
  Поени од трофеи:
  66