1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Членови кои ја/го следат ljubov1

 1. Andemona

  Популарен член, Женски
  Пораки:
  457
  Допаѓања:
  2.488
  Поени од трофеи:
  296
 2. Ninichka

  Истакнат член, Женски
  Пораки:
  801
  Допаѓања:
  2.127
  Поени од трофеи:
  156
 3. pipi86

  Активен член
  Пораки:
  23
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  36