Членови кои ја/го следат lolitaa

 1. an.na

  Истакнат член
  Пораки:
  23
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  156
 2. Angel.m49

  Истакнат член, Машки, 53, од sk
  Пораки:
  50
  Допаѓања:
  20
  Поени од трофеи:
  116
 3. Angelche

  Популарен член, од Вода
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.352
  Поени од трофеи:
  316
 4. angelche16

  Популарен член, Женски
  Пораки:
  1.818
  Допаѓања:
  7.390
  Поени од трофеи:
  346
 5. annnni

  Популарен член, од lost in my love location with my honey....
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  625
  Поени од трофеи:
  266
 6. buce82

  Истакнат член, од skopje
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  2
  Поени од трофеи:
  106
 7. danijelsss

  Истакнат член
  Пораки:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  60
 8. Girl.91

  Истакнат член
  Пораки:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  100
 9. i.am.me

  Истакнат член, од next to nothing
  Пораки:
  145
  Допаѓања:
  126
  Поени од трофеи:
  246
 10. Katerinceee

  Популарен член, Женски
  Пораки:
  814
  Допаѓања:
  1.230
  Поени од трофеи:
  296
 11. kirijakija

  Истакнат член
  Пораки:
  81
  Допаѓања:
  105
  Поени од трофеи:
  201
 12. ma4ence-d

  Истакнат член
  Пораки:
  58
  Допаѓања:
  6
  Поени од трофеи:
  116
 13. manevska.mila

  Истакнат член
  Пораки:
  85
  Допаѓања:
  18
  Поени од трофеи:
  116
 14. mimi-123

  Истакнат член
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  2
  Поени од трофеи:
  104
 15. Paloma18

  Истакнат член
  Пораки:
  29
  Допаѓања:
  13
  Поени од трофеи:
  106
 16. Rock-a-Fella

  Популарен член, од Some place safe...
  Пораки:
  1.392
  Допаѓања:
  1.380
  Поени од трофеи:
  266
 17. sleepingbeauty

  Истакнат член, Женски
  Пораки:
  267
  Допаѓања:
  540
  Поени од трофеи:
  226
 18. storm

  Истакнат член
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  101
 19. womaninwhite

  Истакнат член
  Пораки:
  43
  Допаѓања:
  13
  Поени од трофеи:
  116