Lordi
Последна активност:
1 април 2012
Се зачлени на:
5 октомври 2011
Пораки:
52
Допаѓања:
7
Поени од трофеи:
76

Ги следи 3

Следбеници 1

Lordi

Истакнат член

Последна посета на Lordi:
1 април 2012