loreta994
Се зачлени на:
23 јуни 2012
Пораки:
20
Допаѓања:
13
Поени од трофеи:
156

Ги следи 1

Следбеници 1

Пол:
Женски
Роденден:
12 февруари 1994 (Возраст: 26)