Членови кои ја/го следат Loss

 1. aleksandra362

  Активен член
  Пораки:
  29
  Допаѓања:
  8
  Поени од трофеи:
  36
 2. someone2

  Истакнат член
  Пораки:
  168
  Допаѓања:
  58
  Поени од трофеи:
  86