1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.
love-14
Последна активност:
15 мај 2016
Се зачлени на:
19 јануари 2013
Пораки:
41
Допаѓања:
13
Поени од трофеи:
66

Ги следи 2

Следбеници 1

Локација:
italy

love-14

Истакнат член, од italy

You were my cup of tea,i drink coffee now 5 април 2015

Последна посета на love-14:
15 мај 2016