Членови кои ги следи Lovely

 1. 1wild girl

  Активен член, Женски
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  3
  Поени од трофеи:
  14
 2. bella.honey

  Пораки:
  639
  Допаѓања:
  293
  Поени од трофеи:
  216
 3. dolly.doll

  Популарен член, Женски, од Македонија
  Пораки:
  594
  Допаѓања:
  503
  Поени од трофеи:
  266
 4. Lovely93

  Истакнат член, Женски, од Wherever with my honey <3
  Пораки:
  2.637
  Допаѓања:
  2.011
  Поени од трофеи:
  176
 5. Snowdrop

  Истакнат член
  Пораки:
  38
  Допаѓања:
  32
  Поени од трофеи:
  96
 6. Suzukii

  Активен член
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  9
  Поени од трофеи:
  36