Членови кои ја/го следат lovely12

 1. Carmella7

  Нов член, Женски
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  10
  Поени од трофеи:
  4
 2. Chuchanov

  Истакнат член, Женски
  Пораки:
  545
  Допаѓања:
  1.137
  Поени од трофеи:
  126
 3. kristii

  Популарен член, од Скопје
  Пораки:
  1.644
  Допаѓања:
  1.687
  Поени од трофеи:
  296
 4. Lucindaa

  Нов член, Женски
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  3
  Поени од трофеи:
  4
 5. S.12.G

  Активен член, Женски
  Пораки:
  231
  Допаѓања:
  151
  Поени од трофеи:
  41