Lovely15
Последна активност:
15 август 2012
Се зачлени на:
24 март 2012
Пораки:
151
Допаѓања:
31
Поени од трофеи:
81
Локација:
Џунгла
Професија:
Одбојка :P

Lovely15

Истакнат член, од Џунгла

Последна посета на Lovely15:
15 август 2012