babylove кашички
Lovely93
Последна активност:
29 јануари 2015
Се зачлени на:
9 септември 2013
Пораки:
2.637
Допаѓања:
2.011
Поени од трофеи:
176
Пол:
Женски
Локација:
Wherever with my honey <3

Lovely93

Истакнат член, Женски, од Wherever with my honey <3

Once in a while, right in the middle of an ordinary life, LOVE gives us a fairytale. 16 ноември 2014

Последна посета на Lovely93:
29 јануари 2015
  1. Kiki_
   Kiki_
   Здраво. Ќе може ли во лп да ми го пратите бројот од шивачката Фросина Младеновска, фала однапред.
  2. la.malparida
   la.malparida
   здраво lovely93. го видов твојот предлог за добар салон за депилација па би сакала ако сеуште имаш број од козметичко студио бети да ми го пишеш, фала однапред
  3. Viktorijaaa5
   Viktorijaaa5
   Се изгуби ептен љубави :(
  4. Viktorijaaa5
   Viktorijaaa5
   Љубави маа ,кај си па :(
   1. На Lovely93 му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Lovely93
    Lovely93
    Љубавии, кај не сум деновиве, од колоквиуми до слави и други работи, еве денес дури здивнав. :)))) Ми фалишш, сега ќе ти пишам ЛП. :*
    23 ноември 2014
   3. Viktorijaaa5
    Viktorijaaa5
    aуууу вечерта ми ја разубавиии маа,ајде те чекам во ЛП :* :*
    23 ноември 2014
  5. Adina
   Adina
   Само да те поздравам бе :D :*
   1. На Lovely93 му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Lovely93
    Lovely93
    Ако бе :)))) Најголем поздрав и до тебе милаа. :* Да не пропуштив нешто или онака е сликата со бебчето хихих?
    18 ноември 2014
   3. Adina
    Adina
    hahah me nasmea :D onaka ja kladov slikata,srckasta e :D so imat kj tebe? <3
    18 ноември 2014
  6. Lovely93
   Lovely93
   Once in a while, right in the middle of an ordinary life, LOVE gives us a fairytale.
   1. На girl-miri, Adina и Sunflowers им се допаѓа ова.
  7. Lovely93
   Lovely93
   Дечко, џабе си облекол кошула, сако и јака ципела кога си излегол да се направиш „камен“. Цел труд ти е џабе после, ја губиш вредноста. ;)
  8. Lovely93
   Lovely93
   Веројатно ова е наместо чет сега. Како и да е, како сте ми денес драги Фе(јсбук)минки? :)))) :*
   1. Види ги претходните коментари...
   2. Adina
    Adina
    Eee ne da e ubav tuku najubav ni e forumov,novite smajli prejaki i sve si e top,bogami ubo vlijaat promenive :D inace lovely pa i ovie filter cajcinja ne se nesto prezdravi ama periodov preterav so kafinjata :/ a inace si pijam :D
    30 октомври 2014
   3. Lovely93
    Lovely93
    Еве ме мене си ги завршив обврските да не ме карате дека сум мрзлива хихих. Сега со задоволство свратив повторно овде. xD @buba4e89 јас се навикнав да ти кажам и многу ми е убаво, и за боите исто така си во право, не знам што се жалат на розевото. Жена ако се жали на розево, тогаш на која боја да се префрлиме :))))
    30 октомври 2014
   4. buba4e89
    buba4e89
    Црвено и розево се бои на жената, кој се жали не е жена.
    30 октомври 2014
 • Се вчитува...
 • Се вчитува...
 • За

  Пол:
  Женски
  Локација:
  Wherever with my honey <3

  Потпис

  [​IMG] [​IMG]

  [​IMG]