LoVeR
Последна активност:
2 март 2017
Се зачлени на:
22 јули 2010
Пораки:
886
Допаѓања:
1.046
Поени од трофеи:
296

LoVeR

Популарен член

Последна посета на LoVeR:
2 март 2017