Членови кои ја/го следат Lovy1

 1. aleksandrajaneska

  Истакнат член
  Пораки:
  32
  Допаѓања:
  49
  Поени од трофеи:
  166
 2. AziskaStrslenka

  Истакнат член, Женски, 23, од Тенџере за ајвар
  Пораки:
  412
  Допаѓања:
  3.497
  Поени од трофеи:
  166
 3. Giggs

  Нов член
  Пораки:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0
 4. skorpija123

  Популарен член
  Пораки:
  687
  Допаѓања:
  2.623
  Поени од трофеи:
  276
 5. tessie

  Пораки:
  5.295
  Допаѓања:
  17.929
  Поени од трофеи:
  406