Членови кои ги следи Lovy1

 1. AnaKarenina

  Форумски идол, Женски, од Скопје
  Пораки:
  5.261
  Допаѓања:
  54.960
  Поени од трофеи:
  516
 2. AziskaStrslenka

  Истакнат член, Женски, 23, од Тенџере за ајвар
  Пораки:
  412
  Допаѓања:
  3.497
  Поени од трофеи:
  166
 3. BoyL

  Популарен член, Машки
  Пораки:
  1.194
  Допаѓања:
  6.685
  Поени од трофеи:
  346
 4. ccca

  Популарен член, од Pod Mostot-Zvakajki Kozi
  Пораки:
  682
  Допаѓања:
  1.196
  Поени од трофеи:
  276
 5. elvittta

  Истакнат член, Женски
  Пораки:
  159
  Допаѓања:
  210
  Поени од трофеи:
  156
 6. makedonkamak

  Форумски идол, Женски, од Caribbean Islands
  Пораки:
  3.616
  Допаѓања:
  26.971
  Поени од трофеи:
  426
 7. skorpija123

  Популарен член
  Пораки:
  687
  Допаѓања:
  2.623
  Поени од трофеи:
  276
 8. Someonespecial

  Free-minded aesthete, Женски, од Andromeda Galaxy
  Пораки:
  11.935
  Допаѓања:
  159.279
  Поени од трофеи:
  566
 9. SweetChild

  Популарен член, Женски, од Лево срце, десно ум
  Пораки:
  1.597
  Допаѓања:
  2.985
  Поени од трофеи:
  276
 10. tessie

  Пораки:
  5.295
  Допаѓања:
  17.929
  Поени од трофеи:
  406
 11. Trendafilka

  Форумски идол, од 221B Baker Street
  Пораки:
  5.941
  Допаѓања:
  27.477
  Поени од трофеи:
  456