Luciano
Последна активност:
15 септември 2016
Се зачлени на:
16 ноември 2012
Пораки:
265
Допаѓања:
223
Поени од трофеи:
156

Luciano

Истакнат член

Последна посета на Luciano:
15 септември 2016