Членови кои ги следи Lunaria

 1. Doozy

  Форумски идол
  Пораки:
  3.256
  Допаѓања:
  51.583
  Поени од трофеи:
  466
 2. JollyGirl

  Форумски идол, Женски
  Пораки:
  4.524
  Допаѓања:
  69.175
  Поени од трофеи:
  446
 3. marama

  Форумски идол, Женски, од во плакарот од соништата
  Пораки:
  4.668
  Допаѓања:
  57.633
  Поени од трофеи:
  476
 4. Someonespecial

  Free-minded aesthete, Женски, од Andromeda Galaxy
  Пораки:
  11.789
  Допаѓања:
  156.673
  Поени од трофеи:
  566
 5. theowndemon

  Форумски идол, од Hel
  Пораки:
  5.664
  Допаѓања:
  87.853
  Поени од трофеи:
  516
 6. Yowannty

  Форумски идол, Женски, од Troubles^^
  Пораки:
  3.374
  Допаѓања:
  74.360
  Поени од трофеи:
  476