M.a.r.i.l.y.n
Последна активност:
11 септември 2017
Се зачлени на:
24 јануари 2011
Пораки:
852
Допаѓања:
720
Поени од трофеи:
296
Локација:
Somewhere over the rainbow.
Професија:
Full time teenager.

M.a.r.i.l.y.n

Популарен член, од Somewhere over the rainbow.

Последна посета на M.a.r.i.l.y.n:
11 септември 2017
  1. meri11
   meri11
   Здраво,
   Би Ве замолила за неколку информации во врска со вашиот одмор во Скијатос. И јас ја гледав понудата во Фибула за вилата Посејдон, сега е на понуда 150 евра. Вие кога уплативте дали дополнително беше намалена последниот ден, колку беше аранжманот? За храна дали има во местото некои маркети, како се движат цените, има ли сенки на плажата, колку е цената на повратен билет во автобус?
   Однапред благодарам
 • Се вчитува...
 • Се вчитува...
 • За

  Локација:
  Somewhere over the rainbow.
  Професија:
  Full time teenager.
  Acting, books, music, Christmas, Easter, writing, eating.

  Потпис

  „Ништо не е повидливо и ништо не е поприсутно од твоето отсуство“