Неодамнешна активност на M.laDy

 1. M.laDy одговори во темата Revox серуми за лице.

  Пробај една недела исклучи го ниацинамидот а после хијалуронот. Може од овие две да ти е.

  21 септември 2020 во 09:06
 2. На M.laDy му/ѝ се допадна мислење на Emilija97mk во темата Инста-блогерки.

  Сосема се согласувам со тебе и @Lovebug01 :) Какви хејт и злобни коментари читам не ми се верува :) Македонче :)

  20 септември 2020 во 00:22
 3. На M.laDy му/ѝ се допадна мислење на Biodevojka во темата Инста-блогерки.

  Драга моја колку само се согласувам со тебе. Огромно браво, ретки се луѓето како тебе да знаеш. Јас модни блогерки не следам, затоа што не...

  20 септември 2020 во 00:21