machence27
Се зачлени на:
31 октомври 2013
Пораки:
35
Допаѓања:
104
Поени од трофеи:
71
Пол:
Женски

machence27

Истакнат член, Женски

Ниедна жена не познава подобро маж од онаа која престанала да го сака. 2 март 2016