Членови кои ги следи Magdalena.A

 1. Hipica

  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.766
  Поени од трофеи:
  456
 2. Margaux

  Истакнат член, од Between Heaven & Hell!
  Пораки:
  113
  Допаѓања:
  33
  Поени од трофеи:
  111
 3. oliolivera

  Истакнат член
  Пораки:
  110
  Допаѓања:
  26
  Поени од трофеи:
  166
 4. vendiii

  Популарен член, од Планета Земја
  Пораки:
  1.368
  Допаѓања:
  2.460
  Поени од трофеи:
  316