1. Планирана е кратка техничка интервенција во 01:00 ч. (25.09.2020). Очекуваме прекин во времетраење од 15-30 минути. Ви благодариме за трпението!
Magde12
Последна активност:
17 август 2011
Се зачлени на:
28 март 2011
Пораки:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
60

Следбеници 1

Magde12

Истакнат член

Последна посета на Magde12:
17 август 2011