Форумџика на годината 2020
Majli.15
Се зачлени на:
22 јануари 2013
Пораки:
407
Допаѓања:
237
Поени од трофеи:
136
Пол:
Женски

Majli.15

Истакнат член, Женски

Бори се за она што те прави среќен.! 13 јуни 2015