Форумџика на годината 2020

Членови кои ја/го следат Majli.15

 1. angelche16

  Популарен член, Женски
  Пораки:
  1.854
  Допаѓања:
  7.645
  Поени од трофеи:
  346
 2. Aquarius21

  Истакнат член, Женски
  Пораки:
  134
  Допаѓања:
  528
  Поени од трофеи:
  226
 3. DRIVER

  Активен член, од Велес
  Пораки:
  19
  Допаѓања:
  7
  Поени од трофеи:
  36
 4. Ketchup

  a cup full of holy spirit, од honeymoon valley
  Пораки:
  5.047
  Допаѓања:
  37.842
  Поени од трофеи:
  516
 5. maaraa96

  Истакнат член, Женски
  Пораки:
  427
  Допаѓања:
  269
  Поени од трофеи:
  206