Форумџика на годината 2020

Членови кои ги следи Majli.15

 1. Bokchee

  Истакнат член, Машки, од Скопје
  Пораки:
  658
  Допаѓања:
  820
  Поени од трофеи:
  246
 2. Ketchup

  a cup full of holy spirit, од honeymoon valley
  Пораки:
  5.047
  Допаѓања:
  37.842
  Поени од трофеи:
  516
 3. Kukla994

  Форумски идол
  Пораки:
  4.141
  Допаѓања:
  46.892
  Поени од трофеи:
  446
 4. LittleChili

  Популарен член, од Месечина
  Пораки:
  501
  Допаѓања:
  2.138
  Поени од трофеи:
  276
 5. mackica1

  Популарен член, Женски
  Пораки:
  467
  Допаѓања:
  1.713
  Поени од трофеи:
  256
 6. QweenSM

  Популарен член, Женски, од the moon
  Пораки:
  2.099
  Допаѓања:
  13.619
  Поени од трофеи:
  376
 7. Src-ka-Ta

  Активен член
  Пораки:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  30