Членови кои ја/го следат makedonka36

 1. anastasceto

  Активен член
  Пораки:
  58
  Допаѓања:
  6
  Поени од трофеи:
  46
 2. Deni-f

  Истакнат член
  Пораки:
  20
  Допаѓања:
  3
  Поени од трофеи:
  106
 3. Heartbreaker17

  Нов член
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  4
 4. kejt.m

  Истакнат член
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  61
 5. Martinamkd1

  Нов член
  Пораки:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0
 6. sweety

  Истакнат член
  Пораки:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  100
 7. Taci-psiho

  Истакнат член
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  101