Членови кои ја/го следат Margaux

 1. Magdalena.A

  Истакнат член
  Пораки:
  30
  Допаѓања:
  4
  Поени од трофеи:
  76
 2. Maja1993

  Истакнат член, од skopje
  Пораки:
  34
  Допаѓања:
  2
  Поени од трофеи:
  76