Форумџика на годината 2020

Членови кои ги следи MartinaSk

 1. Ema.Sk

  Популарен член, од Always step ahead
  Пораки:
  1.130
  Допаѓања:
  1.968
  Поени од трофеи:
  326
 2. Trendafilka

  Форумски идол, од 221B Baker Street
  Пораки:
  5.941
  Допаѓања:
  27.517
  Поени од трофеи:
  456