maserkaTA
Последна активност:
22 мај 2013
Се зачлени на:
22 февруари 2010
Пораки:
35
Допаѓања:
4
Поени од трофеи:
116
Локација:
Скопје, МАКЕДОНИЈА
Професија:
физиотерапевтски техничар

maserkaTA

Истакнат член, од Скопје, МАКЕДОНИЈА

Последна посета на maserkaTA:
22 мај 2013