masko-sk
Последна активност:
29 ноември 2017
Се зачлени на:
13 февруари 2014
Пораки:
10
Допаѓања:
2
Поени од трофеи:
66
Пол:
Машки

masko-sk

Истакнат член, Машки

Последна посета на masko-sk:
29 ноември 2017
  1. Amelia
   Amelia
   Здраво ти пишувам во врска о твојот коментар во темата како да ослабнам, си пишал дека изработуваш мени за исхрана, па да ми дадеш повеќе информации што како. Поздрав, имај добра ноќ
   1. На danielahani1 му/ѝ се допаѓа ова.
   2. masko-sk
    masko-sk
    да изработувам, инаку менито е 500 денари а во него ке добиеш мениспоред крвната група и мн други корисни информации за исхраната и некои совети. плус ако сакаш да вежбаш може да ти дадам и некои ефикасни вежби. мислам дека не се мн пари за тоа што ќе го добиеш и има загарантирани резултати позз. пиши ми
    29 март 2015
 • Се вчитува...
 • Се вчитува...
 • За

  Пол:
  Машки