Неодамнешна активност на matilda258

 1. На matilda258 му/ѝ се допадна мислење на Nade-sunrise во темата Вонтелесно оплодување.

  Баш тоа го искоментирав погоре за спермограмот. На државно не може никаде :) Ние направивме еден во Њу борн 2000 ден и еден во Ремедика,...

  11 јули 2020 во 03:36
 2. matilda258 одговори во темата Вонтелесно оплодување.

  Девојки може ли да ми пратите линк за тоа кои документи се потребни за прв а кои за втор ваучер И каде испитувате спермограм, на државно...

  10 јули 2020 во 19:02
 3. На matilda258 му/ѝ се допадна мислење на eta во темата Вонтелесно оплодување.

  Девојки, морам да се пофалам и овде. Се роди нашата долго очекувана принцеза Јана :inlove:. Беше неизвесно и драматично до самиот крај, но...

  9 јули 2020 во 10:30
 4. На matilda258 му/ѝ се допадна мислење на Мамијами во темата Вонтелесно оплодување.

  Души мои, Од што ми беше страв не правев тест дома, директно во Авицена....иииии beta hcg e 2940. :l::f::l:

  6 јули 2020 во 12:17