Членови кои ја/го следат MeSofija

 1. Lovely.student.girl

  Активен член, од Macedonia
  Пораки:
  19
  Допаѓања:
  5
  Поени од трофеи:
  16
 2. Srce-123

  Активен член
  Пораки:
  52
  Допаѓања:
  7
  Поени од трофеи:
  26