Miami1
Се зачлени на:
27 јануари 2014
Пораки:
429
Допаѓања:
922
Поени од трофеи:
226

Следбеници 1

Пол:
Женски

Miami1

Истакнат член, Женски

Сё ке си дојде еден ден.....Ама ај издржи 21 декември 2015