Mihajlo
Се зачлени на:
20 ноември 2008
Пораки:
68
Допаѓања:
444
Поени од трофеи:
196
Пол:
Машки
  1. jadrance
   jadrance
   zdravo,ve molam ako moze da mi se izbrise profilot.blagodaram
  2. Izicka
   Izicka
   Ве замолувам ако може профилот да ми се избрише..
   1. rose60
    rose60
    aha i ke te slusni I ke ti ispolni zelba zlatna riba e hehehe

    ne se brisat profili
    5 август 2016
  3. krluska
   krluska
   mihajlo znaci nekoj s eregistriral na tema kolega i nesto tamu us to ne e tocno ke ve molam i onaka se razvlekuvame po policiiii so soprugot poradi opsednata devojka izbrisete se i profil i mislenja ke ve molam itno
   1. На Kiki-Angel и Sahlene им се допаѓа ова.
  4. krluska
   krluska
   zdravo mihajlo sega mi stigna poraka deka sum registrirana na vasiot forum za nekakva tema za ljubov kolega i nesto gluposti ke ve molam pod itno se da bide izbrisano oti licnostakoja go napravila toa ke mu prati poraka na soprugot ke ve molam brsete se ke ve molam
   1. На Kiki-Angel и Sahlene им се допаѓа ова.
   2. okcenzi
    okcenzi
    Доста не се бламирај веке. Истите печатни грешки ги имаш и да ти ја отвори темата и ти сама сипиша. Демек некој друг пишал а се е исто, од зборови до интерпукциски знаци, до целосно исти реченици. Аман аман, појди на психијатар те молам
    3 јули 2016
  5. Аliсe
   Аliсe
   <3
   1. На Ketchup, Gerbera, Lella и 2 други им се допаѓа ова.
  6. ILoveBaby
   ILoveBaby
   БРИШИ МЕ БЕ ОД ОВАЈ ФОРУМ ЕДЕН НЕМА ТАЧЕН
   1. На PogbaPol му/ѝ се допаѓа ова.
   2. rose60
    rose60
    Ти за тачен ли се сметаш ^_^
    28 март 2016
  7. Vikii ::>_<::
   Vikii ::>_<::
   Ве молам избришете го овој профил..
  8. Analia
   Analia
   Ако можи да ми го избришите профилот на Фемина
  9. natasa.p
   natasa.p
   kako da go smenam imeto imame isto ime so uste eden clen ?
   1. На Iggy.A му/ѝ се допаѓа ова.
  10. Fallen.Angel
   Fallen.Angel
   moze li da mi gi izbrisete site mislenja ? ne sakam da stojat
  11. Paula1.-P
   Paula1.-P
   kako mozam da gi izbrisam mislenjata na forumot? itno mi treba... izvini sto ne pisuvam na kirilica od mob sum
  12. Ketchup
   Ketchup
   Михaјлo,четoт е мнoгу спoр и би билo дoбрo мaлку дa се убрзa и дa се имa пoсебни прoзoрчињa зa групен чет фaлa oднaпред.
  13. Valerin
   Valerin
   Михајло, четот е многу бавен. Ве молам некако пробајте да го средите проблемот, и ако можете вметнете прозорчиња за разговор да може да се групираме.
   1. На Читател, Someonespecial, Viktorijaaa5 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
  14. menelele
   menelele
   Михајло,
   да Ве прашам кога отворам форум од мобилен каде да сменам поддршка (на стариот форум имаше опција за менување)?
  15. pipi123
   pipi123
   Михајло здраво имам друг профил но сум си ја заборавила лозинката .. и неможам да го повратам ..Има ли начин да го повратам ?
  16. Heartbroken
   Heartbroken
   Не ги користам истовремено, овој успеав да го вратам со мејлот што моментално го користам. WomanInRed е другиот. Фала
  17. Heartbroken
   Heartbroken
   Михајло здраво. Имав друг профил меѓутоа дури денес сватив дека ми е регистриран со друг мејл. А мене пак не ми текнува со кој мејл сум го регистрирала. Има ли начин како да дознаам?
   1. Mihajlo
    Mihajlo
    Прати ми порака со податоци за профилот и ќе го побарам. Btw, не е дозволено користење на повеќе профили истовремено.
    30 октомври 2014
 • Се вчитува...
 • Се вчитува...
 • За

  Пол:
  Машки