Milky.Way
Последна активност:
3 јули 2020
Се зачлени на:
29 мај 2013
Пораки:
233
Допаѓања:
71
Поени од трофеи:
206

Следбеници 1

Пол:
Женски
Роденден:
јануари 10
Локација:
Марс, ама живее на Венера
Професија:
Средношколка

Milky.Way

Истакнат член, Женски, од Марс, ама живее на Венера

Последна посета на Milky.Way:
3 јули 2020