1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.
minimax
Се зачлени на:
26 јуни 2012
Пораки:
43
Допаѓања:
22
Поени од трофеи:
46