Minuska
Последна активност:
8 октомври 2011
Се зачлени на:
26 јануари 2010
Пораки:
41
Допаѓања:
9
Поени од трофеи:
116

Следбеници 2

Локација:
Скопје

Minuska

Истакнат член, од Скопје

Последна посета на Minuska:
8 октомври 2011