Miss.A.
Се зачлени на:
10 септември 2017
Пораки:
434
Допаѓања:
2.298
Поени од трофеи:
166
Пол:
Женски
Локација:
Bangkok, Thailand
Професија:
Hacker

Miss.A.

Истакнат член, Женски, од Bangkok, Thailand

Three things cannot be long hidden: the sun, the moon, and the truth. - Buddha 26 март 2018